Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
DubovéHľadať
 
 

Zámer o odpredaj majetku-Ing. Silvii HanusovejVytlačiť
 

Obec Dubové zverejňuje zámer odpredať majetok, parcelu číslo KN „E“ 747/2 v katastrálnom území obce Dubové, vo výmere 674 m2, a to v prospech Ing. Silvii Hanusovej, podľa ust. § 11 ods. 4 písm. a) zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov v spojení s ust. § 9 ods. 1 písm. e) a ust. § 9 ods. 2 písm. a) a c) zákona č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov.


Na základe vypracovaného znaleckého posudku číslo 2/2019 znalca Ing. Dušana Považana je cena predmetného pozemku 1253,64 €

Osobitý zreteľ – zdôvodnenie
Predmetný pozemok je momentálne prenajatý majiteľkou priľahlého rodinného domu. Reálny prístup na pozemok je z dvora rodinného domu prenajímateľky pozemku. Pozemok má malú výmeru a nevhodný tvar, takže samostatné využitie je nepravdepodobné. Nevýhodou pozemku je nemožnosť právneho, ani skutočného prístupu k parcele po komunikácii, výrazná svahovitosť pozemku. Susediace pozemky sú v správe súkromných vlastníkov. Pozemok bol dlhodobejšie zanedbaný, v súčasnosti už je časť pozemku zbavená náletových drevín. Nájomkyňa očistila pozemok a vysadila na ňom nové ovocné drevné kultúry.
Dátum zverejnenia: 02. mája 2019


 
 

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka